O Michael Phelphs Signature Swim Spas marki Master Spas

Master Spas zostało założone przez jednego z wiodących światowych producentów Swim Spa przy udziale 18-krotnego złotego medalisty Michaela Phelpsa i jego trenera Boba Bowmana.Michael Phelps Signature Swim Spa od Master Spas zostało zaprojektowane tak, aby zaspokoić szeroki zakres ptrzeb zdrowotnych jak i wellness. Doskonale nadaje się do wszystkich typów szkoleń, pływania, programów fitness, terapii wodnej, a także relaksu i zabaw rodzinnych.

Michael Phelps.

"Pływam w zasadzie tylko całe swoje życie i doskonale zdaje sobie sprawę z korzyści wynikających z regularnego pływania.Czasami jednak dostęp do basenu jest ograniczony, ponieważ nie każde podwórko i klimat nadaje się na to by posiadać basen.To właśnie dlatego Master Spas skorzystało z mojej porady i wiedzy mojego trenera Boba Bowmana. W ten sposób powstało idealne rozwiązanie- Michael Phelps Signature Swim Spa od Master Spas."
- Michael Phelps


Michael Phelps coach, Bob Bowman.

"Wspaniałą rzeczą w Michael Phelps Signature Swim Spa od Master Spa jest to,że jesto ono zawsze gotowe do użycia. Ma odpowiednią temperaturę i prąd jest gotowy do uruchomienia, więc kiedy tylko masz kilka minut zawsze możesz po prostu wskoczyć i popływać.

Ogromną zaletą Swim Spa jest możliwość pływania w kierunku przeciwnym do nurtu wytwarzanego dzięki technologii Wave Propulsion TM. Wiem, że to przyczyniło się do osiągania przez Michaela lepszych wynikow podczas treningów i stało się głównym elementem podczas naszych ćwiczeń w Swim Spa. Jestem przekonany , że pomogło mu to w dużej mierze w zdobyciu złotego medalu na 200metrów stylem klasycznym.
- Bob Bowman


Michaela Phelphsa i trenera Boba Bowmana zawsze łączyły większe więzi niż typowe dla układu zawodnika z trenerem. Oni utrzymywali wzajemną pasję do pływania i byli zaangażowani, aby pomóc rozwijać ten sport. Centrum Kształcenia Umiejętności Michaela Phelphsa w Saco, Maine, jest centrum doskonalenia pływackiego, które oferuje światowej klasy programy nauczania dla triatlonistów, konkurencji pływackich na otwartych zbiornikach wodnych, pływaków rekreacyjnych i ćwiczących wodny fitness, jak również dla nauczania pływania uczniów. Centrum posiada cztery urządzenia Michael Phelps Signature Swim Spas.

"Dlaczego Michael Phelps Swim Spa? Wszyscy nasi pływacy uczą się i są szkoleni w tych basenach swim spa. Wierzymy, że istnieją niezaprzeczalne korzyści z używania właśnie tego konkretnego urządzenia."
-- Michael Phelps Skill Center

Michael Phelps Legend Series by Master Spas.