Michael Phelps Swim Spas by Master Spas - Features

Pływanie
Unikalna konstrukcja powłoki swim spa daje długi i szeroki obszar pływania bez żadnych ukrytych przeszkód, takich jak siedziska czy schodki, o które mogłyby zahaczyć nogi pływającego użytkownika.
Fitness
Dzięki linii MP, można korzystać z efektów ćwiczeń wodnych dla całego ciała wygodnie, oszczędzając czas w zaciszu własnego domu.
Terapia
Nasze ekskluzywne Siedzisko Terapii Xtreme jest tak ergonomiczne aby otoczyć nas w komfortowych warunkach, zapewniając jednocześnie najwyższą hydroterapię z niepowtarzalnym wzorem dysz X.
Zabawa Rodzinna
Niezwykłe centrum rozrywki w ogródku. Opcjonalne oświetlenie LED i wysokiej klasy sprzęt stereo stworzy perfekcyjną oazę rozrywki w ogródku.
Technologia Wave
Technologia Wave Propulsion™ czyli napęd nurtu wody, oferuje głębszy, szerszy, bardziej płynny nurt wody w pełni regulowany.
Aplikacja SwimNumber
SNAPP pozwoli Tobie na stworzenie i kontrolowanie osobistych treningów, które uwzględnią Twoje specyficzne potrzeby i wyznaczą cel do osiągnięcia.
Wysoka Jakość
Linia MP swim spa została zaprojektowana z najwyższej klasy rozwiązań technologicznych, materiałów użytych do izolacji, filtracji i ogrzewania.
Energooszczędność
Budujemy nasze swim spa tak by służyły one przez cały rok niezależnie od klimatu.
Niskie Koszty Utrzymania
Najwyższej klasy materiały ułatwiają konserwację produktu.