Therapy

Nie ma lepszego lekarstwa na stresy i napięcia dnia codziennego, jak terapeutyczny masaż spa.

Jeśli twoim celem jest, aby poprawić krążenie, złagodzić nacisk na stawy, bóle mięśni, lub po prostu zmniejszyć napięcie i zmęczenie, to oferujemy najbardziej luksusowe doświadczenie spa. Dwie potężne pompy pozwalające na pełną kontrolę siły strumieni - od delikatnego dotyku do maksymalnej mięśni wyrabiania siły! Co równie ważne oferujemy schodki pozwalające wejść i wyjść bezpiecznie!

Views of hot tub therapy features including the StressRelief Neck and Shoulder Seat, Master Blaster jets and more.

Nasza ekskluzywna Xtreme Therapy Seat (XTS) jest ergonomicznie zaprojektowana, aby zapewić Ci najwyższej klasy hydrotermalną terapię I to w komfortowych warunkach. Podobnie Xtreme Therapy Cove (XTC) umożliwia znalezienie optymalnej pozycji do pełnego masażu leczniczy dla dolnej części pleców, bioder, ud i łydek.

Unikalny wzór dysz zapewnia pełne pokrycie na plecach, a dodatkowo dysze skupiają się na biodrach, udach, łydkach, ramionach, nadgarstkach i dłoniach. W MP Momentum, Master Blaster™ dysze do masażu stóp zapewniają ulgę dla kluczowych punktów nacisku.

Opcjonalny pakiet stereo z state-of-the-art surround sound speakers dodaje do doświadczenia zmysłowego wrażenia, a głośniki poniżej linii wodnej pozwalają rzeczywiście słuchać muzyki przez wodę. Piękny wodospad zwiększa ogólne wrażenie estetyczne o kolory ze standardowym podświetleniem LED *.

Uwaga: Masterblaster dostępny tylko w Momentum MP.

* Tylko modele Propulsion.