Najwyższa Jakość

Dzięki innowacyjnej konstrukcji i postępie high-tech w izolacji, systemie filtracji itd, Master Spa jest szczytem jakości i niezawodności

W Master Spa, pracowaliśmy przez prawie 30 lat, aby doskonalić swoje doświadczenie w produkcji spa. Każdy projekt jest wykonany w najwyższej jakości na rzecz osiągnięcia jeszcze lepszych, innowacyjnych terapii i najnowocześniejszemu postępie w izolacji, filtracji i systemów grzewczych. Oto kilka z najważniejszych cech, które wyróżniają Michael Phelps Swim Spa Zatwierdzonych przez Mistrza, wyznaczając najwyższy top w zakresie projektowania, budowy i działania.

• Malowana proszkowo rama * ze stali zapewnia najlepszą, najbardziej wytrzymałą ramę której nie znajdziesz nigdzie.

• Stalowa wzmocniona rama daje ramce kołnierza górnego większą wytrzymałość.

• Rama jest wykończona wysokiej gęstości polimeru bazowego, który pomaga zatrzymać ciepło i niechciane szkodniki na zewnątrz.

• Przyjazne dla środowiska pianka izolacyja icynene sprawia, że Michael Phelps Swim Spa by Master Spa jest jednym z najbardziej energooszczędnych spa w branży. Pomaga także utrzymać ciężar instalacji wodociągowej w swim spa. Ponadto, obudowa wykonana z wysokiej gęstości pianki jest dodatkowo laminowana z tyłu płyty dla jeszcze większej izolacji.

• Nasz system orurowania kolektora zapewnia, że ??ciśnienie jest równo rozdzielone pomiędzy dysze w spa.

System Redukcji Szumów
Zgadzamy się z maksymą, iż małe rzeczy w życiu stanowią wielką różnicę. Może to być uśmiech małego dziecka na koniec długiego dnia, a może to fakt, trafisz na falę zielonych świateł sygnalizacyjnych podczas porannego szczytu komunikacyjnego. Jedyną rzeczą którą trudniej znaleźć w tych zabieganych czasach jest spokój, ustronne miejsce na zasłużony relaks. Najbardziej relaksujące spa na świecie właśnie stało się jeszcze lepsze z naszym ekskluzywnym systemem redukcji szumu (NRS) Swim Spa.

nrs
Mniej szumów = Większy Relaks

NRS jest wynikiem zaawansowanej inżynieryjnej innowacji, która zmniejsza drgania pompy i silnika o 150% w stosunku do standardowego systemu montażowego czyniąc go jeszcze łatwiejszym w celu odnalezienia Twojego wyciszonego miejsca.

Sercem systemu redukcji hałasu Michael Phelps Swim Spas (NRS) jest unikalnie umiejscowiony silnik opracowany przez światowej klasy inżynierów firmy Master Spas i naszej branży wiodących dostawców. NRS jest zainstalowany na pierwszej pompie każdego Spa ogrodowego Michael Phelps Swim Spa.