SNAPP

Nie musisz być Michaelem Phelpsem, żeby trenować tak, jak on.

Sukces osiągamy wtedy, gdy zakładamy sobie cele i je osiągamy. Świetnym przykładem jest Michael Phelps. W trakcie całej swojej kariery wyznaczał sobie wręcz nierealne cele, a następnie pracował niestrudzenie, aby je osiągnąć. Teraz, wraz z wprowadzeniem innowacyjnej aplikacji SwimNumber App (SNAPP), osiągnięcie Twoich osobistych celów w pływaniu oraz fitnessie jest łatwiejsze.

A swimmer monitors his workout with the SwimNumber iPad App.

SwimNumber App (SNAPP)
Zaprojektowana tak, aby działać z Michael Phelps Signature Swim Spa od MasterSpas, nowa aplikacja SwimNumber™ (SNAPP) jest łatwa w użytkowaniu i personalizacji, pozwala na zaplanowanie treningu pływackiego z wykorzystaniem systemu  Wave Propulsion™ System. Dzięki personalizacji treningu prędkość prądu wody może się zmieniać w czasie jego trwania. Od wyczerpującego treningu, do chwili na odpoczynek. Prędkość wody można ustawiać w zakresie od 0-100, co pozwoli na idealne dopasowanie oporu wody.

Nie tylko możesz zaprojektować swoje własne treningi - aplikacja zawiera również wcześniej zaprojektowane treningi dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych użytkowników. Śledzenie postępów w treningu z danymi takimi jak: dystans, kalorie, czas itd. jest proste i może być z łatwością dokumentowane i przechowywane. Możesz zarządzać swoimi treningami i mieć je do wglądu w przyszłości, możesz również udostępnić swoje wyniki w social media lub poprzez e-mail. Ta aplikacja może być zaprogramowana nawet dla 12 użytkowników z licznymi treningami dla każdego z nich.

Dodatkowo, MasterSpas oferuje pomoc ekspertów. Gdy podłączysz SNAPP to swojego swim spa, otrzymasz dostęp do filmów, w których tworzenie zaangażowany był Bob Bowman, światowej sławy trener pływacki osiemnastokrotnego złotego medalisty Michaela Phelpsa. Filmy zawierają również instrukcję od eksperta Dr. Ricka McAvoya jak i triatlonistów, prezentujących ćwiczenia tonujące oraz wzmacniające mięśnie.

SNAPP działa tylko z modelami Michael Phelps Signature z 2014 roku lub późniejszymi. Aplikacja łączy się ze swim spa poprzez bezpośrednie złącza, Wi-Fi lub usługę w chmurze. Chmura pozwala na połączenie się ze swim spa z każdego miejsca na świecie – jedynym warunkiem jest podłączenie do internetu.

Z opcjonalną wodoodporną obudową i wytrzymałym uchwytem mocującym, możesz ustawić swojego iPada lub iPada mini w zasięgu swojego wzroku. SNAPP jest dostępny na Apple App Store.

Download the SNAPP icon from the Apple App Store.Sprawdź SNAPP SwimNumber App dla Michael Phelps Swim Spa by Master Spas.