Opcje dodatkowe

The AquaVibe BT Sound System.

AquaVibe BT Sound System

System Dźwiękowy AquaVibe BT jest dostępny dla każdej wersji Swim Spa. Wytrzymała konstrukcja i wodoodporna obudowa z tunerem FM, złącza 30 pinowego złącza, powiększonej technologii Bluetooth pozwala na podłączenie do dowolnego źródła muzyki i cieszyć się ulubioną muzyką podczas odpoczynku, ćwiczeń lub pływania w ogródku centrum zabawy. Podręczny, wodoodporny pilot ułatwia, a głośniki i subwoofer sprawia, że brzmi świetnie! Wystarczy wcisnąć „Play”.

Wave Light Package - Dodaj swojemu swim spa odrobinę klimatu, dzięki stylowemu, ledowemu podświetleniu obudowy ‘Wave Light’.

Słuchaj swojej ulubionej muzyki podczas użytkowania swim spa dzięki ‘Fusion Air Sound System’, opcji dodatkowej dla każdego Michael Phelps Signature Swim Spa. System zawiera cztery wewnętrzne, wodoodporne głośniki oraz subwoofer, aby zapewnić najwyższą jakość dźwięku. Fusion Air Sound System łączy się szybko i z łatwością poprzez Bluetooth z Twojego telefonu lub innego urządzenia, pozwalając na przesyłanie Twojej ulubionej muzyki z radia czy prywatnej playlisty, Możesz nawet połączyć się ze swoim tabletem, używając wodoodpornej obudowy i przeobrazić swoje swim spa w kino.

Wprowadź się we właściwy nastrój przed wejściem do swojego spa, z wybranym oświetleniem, temperaturą wody oraz ustawieniem danego programu masażu - wszystko to może funkcjonować za pomocą iPhone® lub iPad®. Zdalne kontrolowanie Waszego spa ogrodowego (jacuzzi) jest możliwe poprzez opcjonalny, zintegrowany moduł Wi-Fi, który jest kompatybilny z urządzeniami firmy Apple.

SoftTread Swim Spa Floor System

Ekskluzywny SoftThread, antypoślizgowa podłoga od SwimDek jest dostępna jako dodatkowa opcja we wszystkich Michael Phelps Signature Swim Spa, aby zapewnić przyczepność w trakcie każdej aktywności. Zamontowana przy każdym wejściu, wyjściu a także na dnie, zapewnia komfort i bezpieczeństwo. Soft Thread odpowiada na każdy ruch stóp i sprawia, że ćwiczenia są bardziej wygodne, opierając się na unikatowej kombinacji przyczepności oraz amortyzacji.

Wave XP Propulsion Logo. Wave XP Propulsion
przeznaczony dla bardziej zaawansowanych pływaków. Ulepsz swój standardowy system ponad dwukrotnie, który dzięki specjalnie zaprojektowanym śrubom zwiększa przepływ wody i pozwala na stawianie sobie coraz większych wyzwań. Technologia jest standardem w modelu Signature.

Wave XP Pro Propulsion Logo. Wave XP Pro Propulsion
jest dedykowany tylko modelowi MP Signature™. Dla profesjonalnych pływaków istnieje możliwość podniesienia standardu do Wave XP Pro, który jest o 40% bardziej wydajny niż Wave XP. Wymagany jest system 100 amperowy.

Mast3rPur system zarządzania wodą to synergia połączenia trzech sprawdzonych naturalnych środków odkażających, co zapewnia jakość wody i opieki nad spa ogrodowym (jacuzzi) na poziomie niespotykanym w żadnej innej firmie i dotyczy to również tych stosujących elektrolizę soli. Dodatkowo, system filtracji Mast3rPur ™ znacznie redukuje wysokie zużycie chemikaliów, takich jak chlor. Odpowiedzialny jest on za usuwanie wielu metali ciężkich oraz chloraminy, które nadają wodzie krystaliczny wygląd, świeży zapach oraz jedwabistą strukturę w dotyku. Jest to kolejne innowacyjne zastosowanie, prezentujące korzyści dostępne tylko przez urządzenia firmy Master Spas.

Nowy system pokryw termicznych AXIS pozwala na proste zakrycie lub odkrycie Swim Spa. Specjalnie zaprojektowana zwijalna konstrucja pozwala na jeszcze bardziej komfortowe używanie, zachowując przy tym właściwości wcześniejszego modelu.

Premium Option Spa Cover.

Spa Covers

Premium Option: Spa Steps.