Fitness

TERAZ MOŻNA KORZYSTAĆ Z EFEKTÓW TERAPEUTYCZNYCH CAŁEGO CIAŁA W ĆWICZENIAC W WODziE, OSZCZĘDNOŚĆ CZASU WYGODY W ZACISZU WŁASNEGO DOMU

Woman exercising in a Michael Phelps Signature Series Swim Spa.

Na ćwiczenia w wodzie szybko rośnie popularność w całym kraju. W przeciwieństwie do innych urządzeń do pływania i fitness, Michael Phelps Signature Swim Spa wyprodukowane przez Master Spas posiada dużą płaską podłogę bez ukrytych przeszkód. Nurt Wody wody i kontrolowana temperatura sprawiają, że Swim Spa idealnie nadaje się dla różnych ćwiczeń terapeutycznych i fitness.

Baseny domowe z nurtem - można pobiegać w miejscu naprzeciw łagodnemu nurtu wody, należy użyć opcjonalnego Kickboard lub system ćwiczeń wodnych, które zawiera zestaw wioseł i zespoły podtrzymujące które są standardowo we wszystkich modelach. Przy obecnym wyposażeniu, można doświadczyć korzyści treningu oporowego i zakresu ćwiczeń ruchowych. Uchwyt ze stali nierdzewnej w końcu niecki do pływania pomaga ułatwia w domu swój trening.

Michael Phelps coach, Bob Bowman.

“Wspaniałą rzeczą w Michael Phelps Signature Swim Spa wyprodukowanego przez Master Spas jest to, że jest zawsze gotowy. Jest zawsze ciepło, a nurt wody jest zawsze gotowy do pracy. Jeśli więc masz kilka minut, można wskoczyć i coś zrobić ”
- Bob Bowman


NOWY SPOSÓB NA ĆWICZENIA.

A variety of fitness exercises is possible with the Michael Phelps Swim Spa by Master Spas. H2Xercise book.

Rick McAvoy, PT, DPT, CSCS i profesor hydroterapii jest autorem programu ćwiczeń napisanego specjalnie dla urządzeń terapeutycznych Master Spa swim spa. Program ten został zaprojektowany specjalnie, aby pomóc Ci w pełni wykorzystać swój Swim Spa. Program jest prezentowany w łatwej formie do naśladowania. Dostępne w tej książce program krok po kroku można kupić u lokalnego sprzedawcy.

Rick McAvoy.

“Jako doktor fizykoterapii, jak również Certified Strength and Conditioning Specialist, który specjalizuje się w terapiach wodnych przez ponad 20 lat, leczyłem wiele rodzajów urazów ortopedycznych i neurologicznych. Jako pierwsza ręka byłem świadkiem jaką moc i potencjał ma woda i jaką siłę stanowi w pomaganiu ludziom, aby poprawić ich fizyczność, jak i samopoczucie psychiczne.

"Whether your goal is to improve flexibility, balance, coordination, your level of fitness or incorporate aquatic cross training into your existing fitness program, Master Spas swim spas are the perfect aquatic machine.”
- Dr. Rick McAvoy PT, DPT, CSCS

Fitness equipment for the swim spa.

See your local Michael Phelps Signature Swim Spas by Master Spas retailer for various fitness options including stainless steel aquatic treadmill and exercise bicycle, as well as the new H2Xercise equipment.