Niskie Koszty Utrzymania

Easy to Own, Easy to Enjoy

Signature Swim Spa firmy Master Spas posiada szereg zalet sprzyjających należytemu utrzymaniu czystości.... zostawiając więcej czasu dla radości użytkowania.

Czysta, Odświeżająca Woda
Firmie Master Spas zależy abyście spędzali więcej czasu ciesząc się z korzystaniem z produktów i mniej czasu na jakiekolwiek zajmowanie się nimi. Właśnie dlatego 10 lat temu stworzyliśmy ekskluzywny i opatentowany system EcoPur®.

System EcoPur®
Korzystając z technik podpowiadanych przez Matkę Naturę Master Spas opracowało, specjalną kombinację minerałów zawartych w jednym z filtrów Twojego swim Spa. Podczas obiegu wody przez EcoPur® filtr nie tylko filtruje wiele zanieczyszczeń z wody. Woda pochłania również specjalnie skomponowaną kombinację minerałów, w tym cynku i miedzi, które wytwarzają elektro-chemiczną reakcję eliminującą większość mikroorganizmów i usuwa ciężkie minerały z wody, zapewniając przejrzystą wodę, która wydaje się być bardziej miękka i nie ma przykrego zapachu środków chemicznych charakterystycznych przy standardowych dezynfekcjach wody.

Każde urządzenie Michael Phelphs Signature Swim Spa firmy Master Spas zawiera zaawansowany system ozonowania, który zabija patogeny i mikroorganizmy, niszczy materiały organiczne i unieszkodliwia nieorganiczne zanieczyszczenia aby zapewnić twoją wodę czystą i odświeżającą za każdym razem kiedy postanowisz skorzystać ze swojego swim Spa.