Energooszczędność

Energy Efficient logo.

LEPSZA IZOLACJA OZNACZA NIŻSZE KOSZTY

Nie chodzi jedynie o to że każde urządzenie Michael Phelps Signature Swim Spa firmy Master Spas używa ultra-energooszczędnego silnika do napędzania układu napędowego tworzącego nurt wody oraz odpowiada za jak najlepsze wrażenia z pływania, ale budujemy nasze swim spa w taki sposób by były one dostosowane przez cały rok w każdym możliwym klimacie. W rzeczywistości, przyjazna dla środowiska pianka izolacyjna Icynene czyni Michael Phelps Signature Swim Spa marki Master Spas najbardziej energooszczędnym urządzeniem tego rodzaju w branży. Każde swim spa jest zbudowane w taki sposób, aby nie tylko spełniać, ale wręcz przekraczać rygorystyczne standardy efektywności California Energy Commission (CEC). Wszystko stanowi o tym co naprawdę ważne - niezwykłe doznania w swim spa i oszczędności dla Ciebie i Twojego miesięcznego rachunku za użytkowanie.

A Michael Phelps Signature Series Swim Spa stays warm despite the open winter air with a variety of insulation features.

Zalety zastosowania pianki Icynene nad zwykłą pianką izolacyjną

  • Pianka Icynene zachowuje swoją wartość izolacyjną podczas długookresowego użytkowania produktu w przeciwieństwie do standardowej pianki izolacyjnej która może stracić 50% swojej wartości izolacyjnej w ciągu dwóch lat
  • Pianka Icynene nie wytwarza szkodliwych gazów do otoczenia
  • Pianka Icynene jest odporna na pleśń
  • Pianka Icynene jest jedynym materiałem izolacyjnym certyfikowanym w Programie Certyfikacji Envirodesic dla lepszej jakości powietrza

Pokrywa termiczna Master Spas utrzymuje ciepło i pozwala oszczędzić pieniądze. Kluczowymi elementami są bezpieczeństwo, ochrona i energooszczędność. Konstruujemy tylko i wyłącznie pokrywy, które są zbudowane zgodnie ze ścisłymi normami ASTM-F1346. Nie tylko budujemy je zgodnie z tymi restrykcyjnymi standardami, ale także dbamy o to, by były certyfikowane przez Organizację ds. Jakości i Bezpieczeństwa ‘UL’. Konstrukcja jest pokryta winylowym, spełniającym morskie wymagania materiałem z wysoką ochroną UV oraz pianką o dużej gęstości.