Pływanie

Pływanie przez projektowanie

Technologia Wave Propulsion oferuje unikalny design śruby napędowej, która zapewnia szerszy, głębszy i bardziej płynny nurt wody - pozwala Ci doświadczyć pływania, które jest znacznie lepsze od jakiegokolwiek innego swim spa. Nurt jest w pełni regulowany programem Swim Number System ™, który pozwala pływakom o różnym umiejętnościach, aby dostosować przepływ wody do własnych potrzeb. Również wygodne cyfrowe panele sterowania pozwalają na ustawienie temperatury wody, takiej, która najbardziej Tobie odpowiada. Dlatego konsumenci w niezależnym teście konsumenckim porównującym czołowych producentów wybrali system wanien Swim Spa marki Master Spas jako najlepsze urządzenia swim spa w swojej klasie.

Bieznia pływacka Michael Phelps Signature

MP Momentum Deep

PŁYWAJ DLA LEPSZEGO I DŁUŻSZEGO ŻYCIA

Nowe badania pokazują, że pływanie redukuje ryzyko zgonów wśród mężczyzn o około 50% w porównaniu do biegaczy, spacerowiczów i rówieśników preferujących siedzący tryb życia. Badania prowadzone były przez dr Steven Blair’a z University of South Carolina badania oceniając kompleksowo wydolność fizyczną i behawioralną ponad 40.000 mężczyzn, wiek 20-90 lat. Blair wyjaśnia, że "pływanie wydaje się być zdrową alternatywą dla innych rodzajów aktywności fizycznej [...] We wcześniejszych badaniach w tej samej populacji, okazało się, że zarówno kobiety jak i mężczyźni mieli podobne korzyści z kąpieli w zakresie fitness i innych wskaźników stanu zdrowia." Wyniki przedstawiono w 2008 roku na World Aquatic Health™ Conference in Colorado Springs i zostały opublikowane w The International Journal of Aquatic Research and Education.

Bob Bowman.

“Świetną zaletą swim spa jest to, że możesz pływać mierząc się z naszym systemem napędu nurtu wody Wave Propulsion System. Ja obserwuję, że styl klasyczny jest szczególnie dobry do ćwiczenia w swim spa ponieważ sam zachęca do ułożenia rąk we właściwej pozycji ponad powierzchnię, a nie pod powierzchnią, tak jak wiele ludzi lubi pływać czyniąc to nieprawidłowo, gdy zaczynają naukę pływania stylem klasycznym. Wiem, że to pomogło Michaelowi Phelpsowi trochę w jego treningu i był to również szczegół, na który szczególnie zwracaliśmy mu uwagę podczas ćwiczeń z nim w swim spa. Jestem pewien, że bardzo pomogło mu to przy uzyskaniu złotego medalu w pływaniu stylem klasycznym na dystansie 200 m. ”
- Bob Bowman

Aplikacja SwimNumber App (SNAPP)

Zaprojektowany wyłącznie do użytku z Michael Phelps Signature Swim Spa firmy Master Spas, SNAPP pomoże zaprogramować inteligentne sterowanie niestandardowych treningów, które spełnia swoje specyficzne potrzeby i osiąga swoje cele. Dostępna aplikacja jest do pobrania za pośrednictwem sklepu Apple App Store do zainstalowania na swoim iPad® lub iPad® mini, Snapp jest łatwy w użyciu, dostosowaniu i operowaniu w taki sposób, że dosłownie przejmuje sterowanie systemem napędowym urządzenia swim spa intuicyjnie zmieniając prędkość nurtu wody w odstępach czasowych, gdy użytkownik jest w trakcie pływania lub ćwiczeń. Snapp będzie śledzić Twoje postępy w tym dystans, kalorie, czas i wiele innych. To także pozwala na zarządzanie swoją historią treningu przechowując zaprogramowane treningi na przyszłość, a także podzielić się wynikami na portalach społecznościowych lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Bieżnia pływacka Snapp posiada również zaprogramowane inteligentne treningi i filmy, zaprojektowane przez światowej sławy trenera Boba Bowmana, eksperta od wodnych ćwiczeń fitness dr Ricka McAvoya oraz z ćwiczeń treningowych przeznaczonych dla potrzeb triatlonisty drzemiącego w każdym z nas. Spotkaj się i przekrocz swoje cele pływania i fitness za pomocą Michael Phelps Signature Swim Spa firmy Master Spas i programu SNAPP.